Ragdoll

4 odpovědi na “Ragdoll”

 1. Dobrý den,

  našla jsem Váš inzerát s koťátky Ragdoll, proto jsem se rozhodla napsat.

  Jmenuji se Milena Šuhajová a pracuji v domově pro seniory Světlo v Drhovli jako ergoterapeutka – aktivizační pracovnice. Události letošního roku přispěly k upřednostnění individuální práce s klienty než kolektivní aktivizaci, která byla zakázána. Povídání s klienty pro mě bylo moc příjemné a stále jsem dumala nad tím, čím jim tuto aktivizaci ještě zpříjemnit. O felinoterapii jsem slyšela jen velmi málo a tak jsem začala studovat a číst a jsem z tohoto druhu terapie víc než nadšená. Myšlenka na pořízení koťátka pro tuto činnost už se po schválení paní ředitelkou stala realitou.

  Ráda bych se tedy tímto na Vás obrátila s otázkou, zda máte volné koťátko (kočičku) kterou by bylo možno pro náš domov pořídit.
  Kočička by bydlela se mnou doma a dojížděla by se mnou do práce dle potřeby. Jsme rodina žijící v rodinném domku v Blatné, máme 3 děti, ale nejstarší syn už si žije vlastním životem v Praze, mladší dcera studuje gymnázium a nejmladší syn bude od září školák. O mazlení tedy ani u nás nebude nouze. Bezvadný zdravotní stav je pro tuto práci samozřejmě podmínkou.

  Prosím o informaci, zda byste byla ochotná nám prodat koťátko, pokud by bylo volné.

  V případě dotazů jsem k dispozici buď na tomto mailu nebo na tel. 775226981.

  Děkuji pěkně.

  Těším se na odpověď.

  S přáním pohodového dne,

  Milena Šuhajová

  1. Dobrý den. Bohužel naše koťátka už jsou všechna zadaná. Děkuji za Vaš zájem o naše koťátka a přeji hezký den. S pozdravem Fuštej.

 2. Zcela postrádám informace o chovu ragdollů. Jako potencionálního zájemce by mne zajímaly zdravotní testy rodičů koťátek na HCM, PKD, FIV a FELV. Dále skutečná výstavní ocenění a tituly chovné kočičky i kocourka – otce koťat, jelikož ze zveřejněného rodokmenu (který si mimo jiné může kdokoliv z vašeho webu stáhnout a zneužít) nic nevyčtu a u pejsků máte vše uvedeno veřejně. Koťátka předpokládám nabízíte čipovaná a kastrovaná? Pokud ne, co vás vede k takovému chovu, kdy nelze identifikovat, zda bylo v budoucnu skutečně kastrováno vaše kotě ragdoll a kde máte jistotu, že se na něm vesele nemnoží bezpapírová koťata? Předem děkuji za odpovědi. Petra

  1. Všechno mají k dispozici budoucí majitele koťátek. Koťátka samozřejmě jsou čipována ale ne kastrovana. Jsem proti ranní kastrace koťat. Majitelé kastruji cca v roce a mi zasílají potvrzení od veterináře.Navic si budoucí majitele dlouho prověřují a ještě se mi nestalo nic špatného. Jsme pořád v kontaktu a mám veškerou informace po celý život koťat. Doufám že Vám to stačí. Hezký den. Fuštej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *